Traditsioonilise sarikapeoga tähistati majamahu täitumist ehk majakarbi valmimist. Vesivärava 9 korterelamu fassaaditööd on lõpetamisel ja avakatted juba ees. Piduliku sündmusega kostitati ehitajaid, et vastavalt rahvapärimusele tagada seeläbi hoonele hea õnn. Sarikapärja tõi katuselt alla ehitusjuht Matti Tilk.

Perton Ehitus tänab kõiki ehitajaid!

Siinkohal on meil hea meel kinnitada, et Vesivärava 9 ehitustööd on graafikus. Usaldusväärne koostöö partneritega on taganud sujuva ning tähtajalise töögraafiku. Julgeme Sulle kindlustundega väita, et Vesivärava 9 maja saab valmis juba selle aasta lõpuks, nii nagu plaanitud.

Kadriorg on unikaalne paik, kus Tallinnas elada. Kadrioru Park annab võimaluse nautida kõiki 4 aastaaega oma täies hiilguses ja meri, see on kõigest jalutuskäigu kaugusel. Boonusena oled Sa alati linna keskmes. Vesivärava 9 uusarenduse 5st korterist on veel saadaval vaid 1! Tutvu selle 4-toalise korteriga vesivärava9.ee aadressil või võta ühendust Mardiga (mart.saa@laam.ee) – tema oskab Sind juba üksikasjadega kurssi viia.